Про Нас

УКРАЇНСЬКА ФАБРИКА З ДАТСЬКИМ КОРІННЯМ

ДП «Датський Текстиль» компанії «ПВН Холдінг А/С» (Данія) – це українська текстильна фабрика, розташована у місті Сокаль Львівської області. Коріння фабрики у Данії, там розташовані головний офіс і комерційний відділ. Компанія працює на ринку з 2001 року. Упродовж цього часу ми здобули хорошу репутацію і розвивалися дуже швидко. На сьогодні в Україні у нас працює 750 людей і у майбутньому ми плануємо розширювати виробництво.

ДП «Датський Текстиль» спеціалізується на виробництві трикотажних полотен та пошитті виробів з них. За досвідом Данії забезпечений повний процес їх виготовлення від пряжі до готової продукції. Обсяги виробництва постійно нарощуюються. Продукція фабрики відзначається високою якістю та конкурентоспроможністю і експортується за кордон для відомих торговельних марок, наприклад, TEMPUR+SEALY, довгий час компанія співпрацювала із IKEA.

Компанія активно здійснює волонтерську та благодійну діяльність (наприклад, допомагає місцевій асоціації людей з обмеженими фізичними можливостями, тощо).

Окрім того, у ДП «Датський Текстиль» створено безпечні умови праці, які забезпечуються науково-підтвердженими вимогами облаштування робочих місць. Також ДП «Датський Текстиль» проходить аудит від світових брендів, які є основними замовниками компанії. Під час аудитів особливу увагу звертають на якість навчання та умови праці. 26 грудня 2017 року система управління якістю ДП «Датський Текстиль» була сертифікована відповідно до стандарту ISO 9001:2015, що дозволяє гарантувати нашим замовникам безперебійну поставку продукції високої якості.

ЩО МИ ВИГОТОВЛЯЄМО?

Ми є частиною міжнародної групи, мета якої – бути найкращим постачальником для виробників матраців. Ми спеціалізуємся на виробництві і дизайні полотен (жакард, велюр, різноманітні трикотажні полотна), пошиттi наматрацників і наволочок будь-якого виду. Щоб стати найкращими, ми запозичили досвід датської материнської компанії і розвинули процеси дизайну, в’язання, фарбування, формування полотна, друку візерунків, розкрою полотна, шиття і стібання.

ПОЛІТИКА КОМПАНІЇ

Наш успіх залежить від нашої здатності забезпечити кращу якість без додаткових витрат наших замовників. Основними цінностями компанії є прихильність наших замовників і створення належних умов для персоналу.

Для цього ми повинні:

Постійно вдосконалювати ефективність системи управління якістю.
Постійно підвищувати компетентність працівників та їх розуміння системи управління якістю.
Бути впевненими, що розуміємо вимоги замовників та їх очікування.
Задокументовувати та відслідковувати вимоги до якості кожного замовника.
Розуміти, що вчасність постачання – це один з найважливіших показників якості.
Постійно відповідати або перевищувати очікування наших замовників.
Прагнути до постійного покращення якості за відповідними параметрами.

Керівництво компанії бере на себе зобов’язання забезпечити реалізацію цієї політики за участю всіх співробітників, а також реалізації процесів відповідно до законодавства та інших застосовних вимог.

ФАКТИ ПРО КОМПАНІЮ

Річний звіт 2019