Керівництво

ДП «Датський Текстиль» – це текстильна фабрика, розташована у місті Сокаль, Україна. Компанія-засновник фабрики знаходиться у Данії. Хоча фабрикою володіє датська компанія, вона потребує керівників-українців.

Дочірнім підприємством керує директор Йорген Седерхолм, він один з данців, які працюють в Україні. Крім нього четверо українців займають вищі керівні посади у різних підрозділах фабрики.

Йорген Седерхолм

Директор

Відповідає за все.

Ігор Тріска

НАЧАЛЬНИК ТЕХНІЧНО-ГОСПОДАРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ

Відповідає за щоденну роботу фабрики, координує технічні підрозділи.

Тарас Петровський

Фінансовий і адміністративний директор

Відповідає за ефективну роботу відділів адміністрації (бухгалтерія, логістика, юридичний відділ і відділ кадрів) та їхню координацію з виробництвом, а також за забезпечення високої якості фінансової, управлінської, податкової і статистичної звітності.

Андрій Коваль

НАЧАЛЬНИК ВИРОБНИЦТВА ПОЛОТНА

Відповідає за усі процеси, які стосуються виробництва полотна (дизайн полотна, в'язальна, фарбувальна, стригально-формувальна, стібальна дільниці та лабораторія), займається підбором персоналу, керівництвом і мотивацією, намагається забезпечити найкращу якість виробництва полотна.

Надія Рура

НАЧАЛЬНИК ШВЕЙНОГО ВИРОБНИЦТВА

Відповідає за усі процеси, які стосуються швейного виробництва (закрійна, швейна, дільниці, дільниця комплектування, формування додатків, розвитку швейного виробництва, дільниця контролю та пакування), займається підбором персоналу, керівництвом і мотивацією, намагається забезпечити найкращу якість готової продукції.