Цінності

“Якість, компетенція, чесність і надійність ” – ці слова характеризують нашу щоденну роботу. Наше бачення, наша мета полягають у тому, щоб усі наші клієнти, працівники та органи влади сприймали слова «якість і чесність» як синонім компанії.

Ми мусимо стати привабливими партнерами для наших клієнтів, постачальників та органів влади в Україні та за кордоном.

Ціни та якість виконання наших проектів мають спонукати партнерів до наступних угод та продовження співпраці.

ДП «Датський Текстиль» має бути відмінним робочим місцем, яке приваблюватиме досвідчених працівників усіх рівнів. Ми обіцяємо створити безпечні умови праці та хорошу атмосферу для блага кожного працівника. Такі наші цілі, а найважливіша – стати НАЙКРАЩИМИ!

Йорген Седерхолм – Директор

Європейські цінності та стандарти, де дбають і про якість товару, і про людей – це кредо усього нашого підприємства.

На ДП «Датський Текстиль» ми високо цінуємо продуктивність, ефективність, компетентність і лояльність.

Нам важливо, щоб робочий процес проходив бездоганно. Для цього наші працівники мають працювати ефективно. Компетентний робітник добре орієнтується в роботі та знає, як відповідально виконувати свої обов’язки.

Для компанії з 750 працівниками великою цінністю є лояльність. Не лише лояльність наших працівників, а й лояльність зі сторони наших постачальників. На лояльність віддячуємо лояльністю, тобто, якщо ми задоволені нашими постачальниками і працівниками, тоді ми намагаємося бути 100% лояльними з ними.

Інші важливі речі – це безпека і законослухняність. Ми надзвичайно цінуємо безпеку. Усі працівники мають мати певність, що вони прийдуть на роботу і будуть працювати у безпечних умовах праці і здоровими підуть додому. Наша фабрика має власну службу безпеки праці, яка слідкує за дотриманням усіх правил.

Ми намагаємося працювати таким чином, щоб не нашкодити навколишньому середовищу. Усе виробництво працює відповідно до вимог закону. Також особливу увагу приділяємо правилам зберігання відходів.