Робоча атмосфера

На  підприємстві ми докладаємо зусиль у дотриманні правил з безпеки та гігієни праці. У кожному підрозділі створений відповідний температурний режим, працює система вентиляції, працівники забезпечуються спецодягом. Зокрема на фарбувальній дільниці працівники працюють з хімічними речовинами у спецодязі, масках і рукавицях. Усі хімікати зберігаються у складі таким чином, щоб не потрапити у повітря чи ґрунт.

Ми дотримуємося вимог до робочих місць, прийнятих в Україні.

Усі підрозділи мають певні правила безпеки праці. Кожен новий працівник проходить інструктаж з охорони праці і техніки безпеки. Також ми організовуємо навчання за участі інших компаній. Наприклад, у нас проходили навчання з пожежної безпеки, організовані місцевим пожежним управлінням, газопостачальниками, лікарями і поліцією.

На кожній дільниці є аптечка з усім необхідним, від обезболюючого до бинтів. На фабриці є власний медичний кабінет для цілодобового медичного обслуговування. Усі медогляди і медичне обслуговування оплачує підприємство. 

У нас постійно проходять перевірки дотримання норм охорони праці і санітарних правил. Для нас важливо створити найкращі умови праці для наших працівників. 

На усіх підрозділах працюють прибиральники, які щодня дбають про чистоту усіх підрозділів.